0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بلیارد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe Euro Knockout Stage
Spain
-
-
England
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Japan J League
Tokyo Verdy 1969
۰
۱
Machida Zelvia
Finished
۱۲:۳۰
Yokohama F Marinos
۴
۱
Kashima Antlers
Finished
۱۴:۰۰
Sanfrecce Hiroshima
۱
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۱۳:۰۰
Sagan Tosu
۰
۲
Gamba Osaka
Finished
۱۳:۳۰
Kyoto Purple Sanga
۰
۰
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۳:۰۰
Nagoya Grampus Eight
۲
۱
Kashiwa Reysol
Finished
۱۲:۳۰
Shonan Bellmare
۵
۰
Jubilo Iwata
Finished
۱۳:۳۰
Kawasaki Frontale
۱
۱
Cerezo Osaka
Finished
۱۳:۳۰
  United States MLS
FC Cincinnati
۱
۳
Charlotte
Finished
۰۳:۰۰
Los Angeles FC
۱
۵
Columbus Crew
Finished
۰۶:۰۰
Portland Timbers
۳
۰
Real Salt Lake
Finished
۰۵:۵۵
D.C. United (Washington)
۲
۱
Nashville SC
Finished
۰۳:۰۰
Colorado Rapids
۱
۱
New York Red Bull
Finished
۰۵:۰۰
Chicago Fire
۰
۰
New York City FC
Finished
۰۴:۰۰
Montreal Impact
۱
۰
Atlanta United
Finished
۰۳:۰۰
Toronto FC
۲
۱
Philadelphia Union
Finished
۰۳:۰۰
Austin FC
۰
۱
Seattle Sounders
Finished
۰۴:۰۰
New England Revolution
۱
۳
Orlando City SC
Finished
۰۳:۰۰
FC Dallas
۲
۰
Los Angeles Galaxy
Finished
۰۴:۰۰
Saint Louis City SC
۱
۴
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۴:۰۰
Houston Dynamo
۱
۱
Minnesota United
Finished
۰۴:۰۰
San Jose Earthquakes
۱
۲
Sporting Kansas City
Finished
۰۶:۰۰
  Republic of Korea K-League 1
Gimcheon Sangmu FC
۴
۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۳:۳۰
Gwangju FC
۰
۲
Incheon United FC
Finished
۱۳:۳۰
Suwon City
۲
۲
Daegu FC
Finished
۱۳:۳۰
  Kazakhstan Premier League
Kairat Almaty
۱
۰
Zhenys
inprogress
۱۶:۳۰
FC Atyrau
-
-
FK Aktobe
Cancelled
۱۶:۳۰
  Romania Liga I
CFR 1907 Cluj
-
-
FC Dinamo Bucuresti
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Chile Copa Chile
Colo Colo
۱
۰
CD Santa Cruz
Finished
۰۱:۰۰
Cobresal Salvador
-
-
Coquimbo Unido
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Japan J2 League
Mito HollyHock
۲
۲
Yokohama FC
Finished
۱۲:۳۰
Ventforet Kofu
۲
۲
V-Varen Nagasaki
Finished
۱۲:۳۰
Oita Trinita
۰
۲
Shimizu S-pulse
Finished
۱۳:۳۰
Jef United Ichihara Chiba
۰
۲
Roasso Kumamoto
Finished
۱۳:۳۰
Tokushima Vortis
۲
۰
Vegalta Sendai
Finished
۱۳:۳۰
Tochigi SC
۱
۱
Fagiano Okayama
Finished
۱۳:۳۰
Blaublitz Akita
۱
۰
Renofa Yamaguchi
Finished
۱۲:۳۰
Montedio Yamagata
۱
۲
Iwaki SC
Finished
۱۳:۳۰
  World Friendly Club Matches
SC Braga
۲
۱
RSC Anderlecht
Finished
۱۳:۳۰
Bohemians 1905
۱
۰
FK AS Trencin
inprogress
۱۷:۳۰
Brondby I.F.
۰
۴
Dynamo Kiev
Finished
۱۵:۳۰
VfB Homberg
۲
۰
Luner SV
inprogress
۱۶:۳۰
SV Schalding-Heining
۰
۱
TSV 1860 Munchen
inprogress
۱۷:۳۰
NS Mura
-
-
Zorya Luhansk
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
VfB 03 Hilden
۱
۰
TSG Sprockhovel
Finished
۱۴:۳۰
SC 04 Schwabach
۲
۰
Atsv 1898 Erlangen
inprogress
۱۶:۳۰
Barockstadt Fulda-Lehnerz
۱
۰
FC Hanau 93
Finished
۱۵:۳۰
SSV Jahn Regensburg
۲
۱
SC Eltersdorf
inprogress
۱۶:۳۰
TSV Sasel
۲
۲
SV Todesfelde
inprogress
۱۶:۳۰
Polonia Lidzbark
۲
۱
Olimpia Elblag
Finished
۱۵:۳۰
University College Dublin FC
۰
۱
Salford City
inprogress
۱۷:۳۰
1.fc Bruchsal
۳
۱
TuS Mechtersheim
Finished
۱۵:۳۰
CA River Plate
۳
۱
Olimpia Asuncion
Finished
۰۰:۰۰
Holzheimer SG
۰
۳
Spvg Schonnebeck 1910
inprogress
۱۷:۰۰
KSV Holstein Kiel II
۰
۰
Teutonia Ottensen
Finished
۱۴:۳۰
Hillerod
۴
۰
Fremad Amager
Finished
۱۲:۳۰
FC Iserlohn
۰
۳
SV Westfalia Rhynern
Finished
۱۴:۳۰
TUS Bersenbruck
۱
۷
Borussia Monchengladbach II
Finished
۱۵:۰۰
VfB Bottrop
۰
۰
Mulheimer FC 97
inprogress
۱۷:۳۰
FC Hradec Kralove
-
-
FK MAS Taborsko
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Montaneses FC
۰
۴
CF Atlante
Finished
۰۰:۳۰
Harland and Wolff Welders
۰
۱
Glentoran FC
inprogress
۱۷:۳۰
Middelfart
۲
۰
Eintracht Norderstedt
Finished
۱۳:۰۰
IK Brage Borlange
۱
۲
IL Sandviken
inprogress
۱۶:۳۰
PFC CSKA Sofia
-
-
SC Gjilani
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Napredak Krusevac
-
-
FK Radnik Surdulica
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Zaglebie Lubin II
۲
۰
MKP Carina Gubin
Finished
۱۴:۳۰
SV Oberachern
۳
۱
Offenburger FV
inprogress
۱۷:۰۰
SG Dynamo Schwerin
۱
۲
Concordia Hamburg
Finished
۱۵:۳۰
Zaglebie Lubin II
-
-
Miedz Legnica
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Atletico Bucaramanga
۲
۰
Carabobo FC
Finished
۰۲:۳۰
FC Zlinsko
۷
۱
MKF Chrudim
Finished
۱۲:۳۰
FC Kray
۲
۱
Westfalia Herne
inprogress
۱۶:۳۰
FC Karpaty Lviv
۲
۳
Bukovyna Chernivtsi
inprogress
۱۶:۳۰
Sloga Doboj
-
-
OFK Petrovac
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Republic of Korea K3 League
Gyeongju Korea H&N Power
۲
۱
Pocheon Citizens FC
Finished
۱۲:۰۰
Siheung Citizen
۴
۱
Yeoju Citizen FC
Finished
۱۰:۳۰
Ulsan Citizen
۰
۲
Mokpo City
Finished
۱۳:۳۰
  Mexico LIGA MX
Leon
۰
۰
Pachuca CF
Finished
۰۲:۳۰
Deportivo Toluca FC
۳
۲
FC Juarez
Finished
۰۴:۴۰
Santos Laguna Mexico
۱
۱
Pumas UNAM
Finished
۰۴:۳۵
Necaxa
۴
۱
Puebla
Finished
۰۲:۳۰
CF Rayados de Monterrey
۰
۴
Cruz Azul
Finished
۰۶:۴۰
  China Jia League
Foshan Nanshi FC
۱
۱
Qingdao Red Lions
Finished
۱۵:۰۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۱
۰
Guangzhou FC
Finished
۱۵:۰۰
Yanbian Longding
۱
۱
Wuxi Wugou
Finished
۱۴:۳۰
Liaoning Tieren FC
۲
۱
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
Finished
۱۴:۳۰
  Malaysia Super League
Kuala Lumpur City FC
۱
۰
Selangor FC
Finished
۱۵:۴۵
  Brazil Serie B
CRB Clube de Regatas Brasil
۲
۱
Coritiba FBC
inprogress
۰۰:۳۰
Vila Nova GO
-
-
Avai
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Serie D
Itabuna BA
۰
۰
Ipatinga
inprogress
۰۱:۳۰
Mixto EC
۱
۱
Anapolis FC
inprogress
۰۰:۳۰
Maringa PR
۲
۰
EC Agua Santa SP
Finished
۰۱:۰۰
Trem DC
۰
۲
Porto Velho EC
Finished
۰۰:۳۰
Barra FC
-
-
Gremio Esportivo Brasil RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Maracana EC
-
-
Potiguar de Mossoro
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Democrata Sete Lagoas
-
-
Audax Rio RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CS Esportiva AL
-
-
Itabaiana
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Cianorte PR
۰
۰
FC Cascavel
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Moto Club
-
-
AE Altos
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Fluminense PL
-
-
Aguia de Maraba
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Djurgardens IF
۱
۰
IFK Varnamo
Finished
۱۵:۳۰
BK Hacken
۰
۰
IF Elfsborg
inprogress
۱۸:۰۰
Kalmar FF
۰
۰
IF Brommapojkarna
inprogress
۱۸:۰۰
Vasteras SK FK
۰
۰
IFK Norrkoping
inprogress
۱۸:۰۰
  Republic of Korea K-League 2
FC Anyang
۰
۲
Busan I. Park
Finished
۱۳:۳۰
Bucheon FC 1995
۱
۰
Gimpo Citizen
Finished
۱۳:۳۰
Seoul E-Land FC
۳
۱
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۳:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 1
Jerv
۱
۱
Viking 2
inprogress
۱۶:۳۰
Sotra Sportsklubb
۴
۴
Brann 2
Finished
۱۵:۳۰
Vard Haugesund
۱
۳
Brattvag
Finished
۱۴:۳۰
  Australia NPL Queensland
Gold Coast Knights
۴
۲
Sunshine Coast Wanderers
Finished
۰۹:۳۰
Peninsula Power
۴
۰
Brisbane Roar Youth
Finished
۰۹:۳۰
  China League 2
Shanghai Harbor Reserves
۳
۲
Quanzhou Yassin
Finished
۱۱:۳۰
Dalian Kuncheng
۳
۰
Nantong Haimen Codion
Finished
۱۴:۳۰
Guangxi Hengchen
۲
۲
Shenzhen Juniors FC
Finished
۱۲:۳۰
Jiangxi Dark Horse Junior FC
۲
۱
Guangxi Lanhang
Finished
۱۲:۳۰
Shandong Taishan Reserves
۲
۰
Xi'an Ronghai FC
Finished
۱۴:۳۰
  Europe UEFA U19 Championship Women
France U19 (W)
۳
۱
Serbia U19 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Lithuania U19 (W)
۰
۴
England U19 (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Peru Liga 1 - Clasura
Universidad Cesar Vallejo
۲
۳
Alianza Lima
Finished
۰۰:۰۰
Universitario de Deportes
۶
۰
Carlos A. Mannucci
Finished
۰۲:۳۰
Cusco FC
-
-
FBC Melgar Arequipa
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Alianza Atletico
-
-
Atletico Grau
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sport Boys
-
-
Sport Huancayo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Peru Liga 2
Academia Deport. Cantolao
۱
۲
Deportivo Coopsol
Finished
۰۰:۰۰
  Finland Veikkausliiga
EIF Ekenas
۰
۱
FC Inter Turku
inprogress
۱۷:۳۰
FC Lahti
-
-
AC Oulu
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
IF Gnistan Helsinki
-
-
IFK Mariehamn
Interrupted
۱۵:۳۰
  New Zealand Southern Premier League
Universities of Canterbury
۰
۱
Christchurch United
Finished
۰۶:۱۵
Nelson Suburbs FC
۴
۴
Selwyn United
Finished
۰۴:۰۰
  Singapore Premier League
Hougang United FC
۲
۲
Young Lions
Finished
۱۳:۳۰
  South America Copa America Knockout Stage
Canada
۲
۳
Uruguay
Finished
۰۳:۳۰
  India Calcutta Premier Division
Techno Aryan Club
۱
۱
BSS Sporting Club
Finished
۱۳:۰۰
Mohammedan SC
۳
۱
Southern Samity
Finished
۱۳:۰۰
Measures Club
۳
۲
Patha Chakra
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL Victoria
St Albans Saints
۳
۲
Altona Magic
Finished
۰۸:۳۰
  Argentina Primera Nacional
Tristan Suarez
۱
۰
Racing de Cordoba
inprogress
۰۰:۳۰
Agropecuario
-
-
Club Atletico Guemes
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Nueva Chicago
-
-
CA San Telmo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Estudiantes Rio Cuarto
-
-
Almirante Brown de Lules
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Arsenal de Sarandi
-
-
Ferro Carril Oeste
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Guillermo Brown
-
-
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Club Atletico Aldosivi
-
-
CA Atlanta
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Gimnasia y Tiro
-
-
Deportivo Madryn
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
San Martin Tucuman
-
-
CA San Miguel
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CA Patronato
-
-
Colon de Santa Fe
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Club Atletico Mitre
-
-
CA Defensores Unidos
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Serie C
Sampaio Correa-MA
۲
۰
Sao Jose EC
Finished
۰۲:۰۰
Volta Redonda
-
-
Sao Bernardo FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  United States USL League Two
Project 51O
۴
۰
Marin FC Legends
inprogress
۰۰:۳۰
Rochester FC
۱
۱
Bavarian United SC
Finished
۰۳:۳۰
River Light FC
۲
۱
Chicago City SC
Finished
۰۳:۳۰
Seacoast United Phantoms
۱
۰
Blackwatch Rush
Finished
۰۰:۳۰
Patuxent Football Athletics
۵
۱
Northern Virginia FC
Finished
۰۲:۳۰
St. Petersburg FC
۰
۱
Sarasota Paradise
Finished
۰۲:۳۰
AHFC Royals
۳
۱
Twin City Toucans
Finished
۰۲:۴۵
East Atlanta FC
۱
۲
Athens United
Finished
۰۳:۰۰
Southern California Seahorses
۲
۰
Capo II
Finished
۰۵:۳۰
Hattiesburg FC
۱
۱
Little Rock Rangers
Finished
۰۳:۳۰
Salem City FC
۳
۰
Charlotte Eagles
Finished
۰۲:۳۰
Davis Legacy
۳
۲
Academica SC
Finished
۰۵:۳۰
FC Buffalo
۱۰
۰
Dayton Dutch Lions
Finished
۰۱:۳۰
Westchester Flames
۳
۲
Cedar Stars FC
Finished
۰۳:۰۰
Blue Goose SC
۲
۳
Mississippi Brilla
Finished
۰۳:۳۰
Fort Wayne FC
۲
۰
Kings Hammer
Finished
۰۲:۳۰
Ocean City Nor'easters
-
-
West Chester United
Finished
۰۲:۳۰
Lionsbridge FC
۳
۰
Virginia Marauders FC
Finished
۰۲:۳۰
Charlottesville Blues
۱
۳
Virginia Beach
Finished
۰۲:۳۰
Cleveland Force SC
۰
۰
Toledo Villa FC
Finished
۰۲:۳۰
Asheville City SC
۲
۱
Tennessee SC
Finished
۰۳:۰۰
SC United Bantams
-
-
North Carolina FC U23
Finished
۰۳:۰۰
Des Moines Menace
۵
۰
Chicago Dutch Lions
Finished
۰۳:۳۰
Albion Colorado
۰
۱
Utah Avalanche
Finished
۰۴:۳۰
New Mexico United U23
-
-
Salt City SC
inprogress
۰۴:۳۰
  Philippines PFL
Philippine Army FC
۰
۱
Don Bosco Garelli
Finished
۱۳:۱۵
Taguig FC
۶
۱
Tuloy
Finished
۱۰:۳۰
Davao Aguilas
۵
۲
Philippine Air Force
Finished
۱۶:۰۰
  United States USL Championship
Miami FC
۲
۳
Rhode Island
Finished
۰۲:۳۰
Sacramento Republic FC
۰
۰
North Carolina
Finished
۰۶:۳۰
Indy Eleven
۱
۱
Loudoun United FC
Finished
۰۲:۳۰
Monterey Bay
۰
۰
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۵:۳۰
Pittsburgh Riverhounds
۵
۰
Oakland Roots SC
Finished
۰۲:۳۰
Tampa Bay Rowdies
۲
۰
Orange County SC
Finished
۰۳:۰۰
Birmingham Legion FC
۲
۱
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۳:۰۰
  Australia NPL ACT
Canberra Croatia
۳
۱
Cooma Tigers
Finished
۰۸:۳۰
Tuggeranong Utd
۱
۲
O'Connor Knights SC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Rockdale Ilinden FC
۴
۰
Sydney United
Finished
۰۸:۳۰
Western Sydney Wanderers NPL
۰
۱
Manly United FC
Finished
۰۸:۳۰
  Uruguay Segunda B Nacional
Deportivo Italiano FC del Uruguay
۰
۰
Frontera Rivera Renegades
Finished
۰۱:۳۰
Durazno
۳
۰
Los Halcones
inprogress
۱۶:۳۰
  Australia NPL ACT Women
Belconnen United (W)
۲
۲
Canberra Croatia (W)
Finished
۰۸:۳۰
West Canberra Wanderers FC (W)
۰
۲
Gungahlin United (W)
Finished
۰۶:۱۵
  Australia NPL New South Wales Women
Macarthur Rams (W)
۳
۳
Northern Tigers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Apia Leichhardt Tigers (W)
۲
۱
Blacktown Spartans (W)
Finished
۱۲:۳۰
Sydney University FC (W)
۴
۱
Sydney Olympic (W)
Finished
۱۰:۳۰
Bulls Northbridge FC Academy (W)
۰
۱
NWS Koalas Spirit (W)
Finished
۱۰:۱۰
Manly United FC (W)
۱
۱
University of New South Wales (W)
Finished
۱۱:۴۵
Illawarra Stingrays (W)
۲
۲
Emerging Jets (W)
Finished
۱۰:۳۰
Gladesville Ravens (W)
۴
۱
FNSW Institute (W)
Finished
۱۰:۴۰
  Norway 3. Division avd. 1
Os Turnforening
۲
۱
FK Haugesund II
inprogress
۱۶:۳۰
Djerv 1919
۳
۳
Askoy FK
Finished
۱۵:۳۰
Foerde
۲
۵
IL Sandviken
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Copa do Brasil
Gremio Porto Alegrense RS
۱
۱
Operario PR
inprogress
۱۷:۳۰
Atletico Paranaense
۳
۰
Ypiranga RS
inprogress
۰۰:۳۰
  Latvia Latvia Cup
FK Jelgava
۰
۲
FK Liepaja
inprogress
۱۷:۳۰
  Myanmar National League
Hantharwady United
۱
۰
Thitsar Arman FC
Finished
۱۳:۰۰
Ayeyawady United
۱
۲
Port FC Yangon
Finished
۱۲:۳۰
  Malawi Super League
Big Bullets
۱
۱
Civo United
Finished
۱۶:۰۰
Kamuzu Barracks
۲
۲
Silver Strikers
Finished
۱۶:۰۰
Chitipa United
۴
۱
Baka City
Finished
۱۶:۰۰
  Norway 3. Division avd. 3
Assiden
۳
۸
Asker Fotball
Finished
۱۵:۳۰
Askollen
۱
۸
Gamle Oslo
Finished
۱۵:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
The Strongest La Paz
۱
۰
Universitario De Vinto
Finished
۰۳:۳۰
Aurora
۲
۱
GV Club Deportivo San Jose de Oruro
Finished
۰۱:۰۰
Nacional Potosi
-
-
Jorge Wilstermann
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  United States National Premier Soccer League
Annapolis Blues FC
۰
۲
Virginia Dream FC
Finished
۰۲:۳۰
West Chester United
۴
۰
Electric City Shock SC
Finished
۰۲:۳۰
Jacksonville Armada U23
۱
۳
Columbus United FC
Finished
۰۲:۳۰
El Farolito
۳
۲
Napa Valley 1839 FC
Finished
۰۵:۰۰
  Japan Japan Football League
Sony Sendai
۱
۰
Honda F.C.
Finished
۰۹:۳۰
Tokyo Musashino United FC
۲
۲
Tiamo Hirakata
Finished
۰۹:۳۰
Atletico Suzuka Club
۰
۱
Verspah Oita
Finished
۰۹:۳۰
Reinmeer Aomori
-
-
Minebea Mitsumi
Finished
۰۹:۳۰
  Uruguay Primera Division
Boston River
۲
۱
Miramar Misiones
Finished
۰۰:۰۰
Club Atletico River Plate
-
-
Penarol Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Centro Atletico Fenix
-
-
Defensor Sporting
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Club Atletico Cerro
۰
۱
Cerro Largo FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Japan Regional League
Michinoku Sendai FC
۳
۱
Fuji University
Finished
۰۸:۳۰
Artista Asama
۲
۰
Toyama Shinjo Club
Finished
۰۸:۴۵
Toin Yokohama University
۳
۰
Tokyo United FC
Finished
۱۱:۳۰
FC Basara Hyogo
۴
۰
Lagend Shiga FC
Finished
۰۷:۳۰
Nippon Steel Oita
۱
۵
KMG Holdings
Finished
۰۷:۳۰
Nankatsu
۳
۱
Tsukuba FC
Finished
۱۲:۰۰
Mitsubishi Mizushima FC
۴
۱
Hatsukaichi FC
Finished
۰۵:۳۰
Niigata Uni of Management II
۰
۱
Niigata University H&W
Finished
۰۸:۰۰
Kaiho Bank SC
۰
۵
J-Lease FC
Finished
۰۵:۳۰
SR Komatsu
۰
۱۱
Fukui United
Finished
۰۵:۳۰
Kawasoe Club
۱
۵
Veroskronos Tsuno
Finished
۰۵:۳۰
Aries Tokyo FC
۱
۱
Tokyo 23 FC
Finished
۰۶:۳۰
Itazuke FC
۰
۵
FC Nobeoka Agata
Finished
۰۷:۳۰
Hannan University
۰
۳
Moriyama Samurai
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Grange Thistle SC
۳
۱
Taringa Rovers
Finished
۰۹:۴۵
Ipswich Knights
۴
۱
Bayside United
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Queensland Premier League
St. George Willawong FC
۰
۲
Southside Eagles
Finished
۱۰:۱۵
SWQ Thunder
۰
۴
Caboolture
Finished
۰۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Vidar
۴
۰
Mandalskameratene
Finished
۱۵:۳۰
Start 2
۰
۴
Sandefjord 2
Finished
۱۵:۳۰
Vindbjart FK Vennesla
۳
۰
Odds Ballklubb II
inprogress
۱۶:۳۰
Pors Grenland
۲
۱
Staal Jørpeland
Finished
۱۵:۳۰
  Iceland Besta deild karla
IF Vestri
۰
۰
KA Akureyri
inprogress
۱۷:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Newroz SC
۲
۰
Erbil SC
inprogress
۱۷:۳۰
Al-Hudood Sports Club
۱
۱
Al-Karkh
inprogress
۱۷:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Club General Martin Ledesma
۰
۰
Sportivo San Lorenzo
inprogress
۱۷:۳۰
12 de Junio de Villa Hayes
۰
۰
Rubio nu
inprogress
۱۷:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Daejeon Hana Citizen II
۲
۰
Seoul Jungnang FC
Finished
۱۳:۳۰
Jinju Citizen FC
۲
۱
Chungju Citizen
Finished
۱۲:۳۰
Jeonju Citizen
۴
۲
Sejong Vanesse
Finished
۱۰:۳۰
  United States USL Women
Detroit City FC (W)
۱
۲
Colorado Storm (W)
Finished
۰۲:۳۰
North Carolina Courage U23 (W)
۲
۱
Tennessee SC (W)
Finished
۰۱:۳۰
  United States USL League One
Chattanooga Red Wolves
۳
۱
Richmond Kickers
Finished
۰۳:۰۰
One Knoxville SC
۱
۰
Northern Colorado Hailstorm FC
Finished
۰۲:۳۰
Greenville Triumph SC
۰
۱
Union Omaha
Finished
۰۲:۳۰
Forward Madison FC
۱
۱
Central Valley Fuego
Interrupted
۰۳:۳۰
Lexington SC
۱
۲
South Georgia Tormenta FC
Finished
۰۲:۳۰
  Ethiopia Premier League Women
Hawassa City FC (W)
۰
۰
Ethio Electric FC (W)
Finished
۰۹:۳۰
Yirga Chefe Bunaa (W)
۰
۷
Ethiopia Nigd Bank (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
University of Queensland
۲
۱
Mount Gravatt Hawks
Finished
۱۰:۴۵
Tweed United Gold
۴
۳
Gold Coast Knights B
Finished
۰۹:۳۰
  Bolivia Campeonato Integracion Women
Blooming FC (W)
۲
۳
Oriente Petrolero (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Chicken Inn FC
۰
۰
CAPS United
inprogress
۱۶:۳۰
  Uruguay Segunda Division
La Luz
۱
۱
Atenas
inprogress
۱۶:۳۰
  World Friendly International Matches Women
El Salvador (W)
۳
۱
Peru (W)
Finished
۰۴:۳۰
Hong Kong (W)
۴
۱
Indonesia (W)
Finished
۱۳:۳۰
Colombia (W)
۱
۲
Ecuador (W)
Finished
۰۰:۳۰
Liechtenstein (W)
۰
۲
Namibia (W)
Finished
۱۱:۳۰
  New Zealand Central Premier League
Napier City Rovers
۲
۰
Wellington Phoenix Reservers
Finished
۰۵:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
SWQ Thunder U23
۱
۱
Caboolture FC U23
Finished
۰۶:۱۵
St George Willawong FC U23
۱
۵
Southside Eagles U23
Finished
۰۸:۰۰
  Japan J3 League
Giravanz Kitakyushu
۱
۰
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۱۲:۳۰
Matsumoto Yamaga FC
۲
۰
FC Osaka
Finished
۱۲:۳۰
Imabari FC
۳
۰
Zweigen Kanazawa
Finished
۱۳:۳۰
  Estonia Esiliiga B
JK Trans Narva II
۲
۰
Pärnu JK
Finished
۱۵:۳۰
Tartu JK Tammeka II
۲
۴
Nomme Kalju II
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Copa Paulista
AA Francana
۰
۰
Botafogo SP
inprogress
۱۷:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League
Weston Workers
۳
۰
New Lambton
Finished
۰۸:۰۰
Newcastle Olympic
۰
۰
Valentine Phoenix
Finished
۰۸:۰۰
  Finland Ykkonen
Klubi 04
۳
۰
RoPS Rovaniemen Palloseura
inprogress
۱۶:۳۰
  Argentina U20 Championship
CA Brown de Adrogue U20
۰
۲
Acassuso U20
Finished
۱۵:۳۰
  Dominica Premier League
Pointe Michel FC
۳
۶
Portsmouth Bombers
Finished
۰۲:۰۰
  Saint Kitts And Nevis SKNFA Premier League
Flow 4G Cayon Rockets
۱
۱
RAMS Village Superstars
Finished
۰۴:۰۰
  Fiji Premier League
Rewa FC
۱
۰
Tailevu Naitasiri
Finished
۰۶:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Souths United NPL (W)
۱
۲
Sunshine Coast Wanderers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Mitchelton (W)
۱
۷
Lions FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Gold Coast United (W)
۴
۲
Football Queensland QAS (W)
Finished
۰۹:۳۰
Broadbeach United SC (W)
۰
۷
North Lakes (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Brazil Mineiro 2
Valeriodoce EC
۲
۰
Betim FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Russia FNL
FC Ural Yekaterinburg
۲
۰
PFK Sochi
inprogress
۱۶:۳۰
Torpedo Moskva
-
-
SKA Khabarovsk
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Rodina Moscow
-
-
FK Baltika Kaliningrad
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Neftekhimik Nizhnekamsk
-
-
FC Tyumen
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
۲
۱
Kamaz Nab Chelny
Finished
۱۳:۳۰
FC Chayka
-
-
FK Sokol Saratov
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
YFK Shinnik Yaroslav
۰
۱
Rotor Volgograd
inprogress
۱۶:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Carolina Core
۲
۱
Crown Legacy FC
Finished
۰۲:۳۰
  Chile Segunda Division
CD Arturo Fernandez Vial
۲
۰
Lautaro de Buin
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Vilavelhense ES
۳
۰
Linhares FC ES
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil Paranaense 2
Parana Clube
۰
۰
Patriotas FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Malaysia Liga A1
Gombak FC
۲
۴
Malaysia University
inprogress
۱۶:۱۵
  Australia Northern NSW Reserves League
Weston Workers Bears FC Reserves
۱
۱
New Lambton Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Newcastle Olympic Reserves
۳
۱
Valentine Phoenix Reserves
Finished
۰۶:۰۰
  Paraguay Championship Women
Sportivo Trinidense (W)
۰
۳
Club Guarani (W)
Finished
۰۰:۴۵
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
Sport Recife PE (W)
۱
۲
Bahia (W)
Finished
۰۳:۰۰
  Australia NPL New South Wales U20
Rockdale Ilinden U20
۲
۰
Sydney United 58 U20
Finished
۰۶:۳۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Fremantle City FC (W)
۹
۰
Murdoch University Melville FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Balcatta (W)
۶
۰
UWA-Nedlands FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Subiaco AFC (W)
۰
۷
Perth SC (W)
Finished
۱۱:۱۵
  Vietnam U21 Championship
Long An U21
۲
۲
Tien Giang U21
Finished
۱۱:۰۰
Hoang Anh Gia Lai U21
۸
۰
Dak Lak U21
Finished
۱۱:۳۰
Phu Yen U21
۰
۲
SHB Da Nang FC U21
Finished
۱۰:۰۰
Can Tho U21
۰
۴
TP Ho Chi Minh FC U21
Finished
۱۳:۳۰
Thanh Hoa U21
۰
۰
PVF-CAND U21
Finished
۱۲:۰۰
Tay Nguyen U21
۰
۲
Quang Nam U21
Finished
۱۲:۰۰
Thanh Hoa U21
۰
۰
Cong An Nhan Dan U21
Finished
۱۲:۰۰
  Iceland U19 League
IA/Kari/Skallag U19
۱
۳
FH Hafnarfjordur U19
Finished
۱۵:۳۰
  Mozambique Mocambola
Clube Ferroviário de Maputo
۳
۰
GDRT Textafrica
Finished
۱۶:۰۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Atletico Mineiro U20
۲
۰
EC Futgol U20
inprogress
۱۶:۳۰
  Colombia U19 Championship
Bogota FC U19
۰
۰
La Equidad U19
inprogress
۱۷:۳۰
  Iceland 5. Deild
Stokkseyri
۳
۰
IB Uppsveitir
inprogress
۱۷:۳۰
  Finland Ykkosliiga
FF Jaro
-
-
Kotkan Tyovaen Palloilijat
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Chile Primera B
Union San Felipe
-
-
Curico Unido
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
La Serena
-
-
CD Antofagasta
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Santiago Morning
-
-
Deportes Limache
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Bhutan Premier League
Phuentsholing Heroes FC
۰
۳
Thimphu City
Finished
۱۳:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
Sturt Lions Reserves (W)
۰
۵
Salisbury Inter Reserves (W)
Finished
۱۰:۰۰
  Australia Capital Territory U23
Canberra Croatia U23
۲
۰
Cooma Tigers U23
Finished
۰۶:۰۰
Tuggeranong United U23
۰
۳
O'Connor Knights U23
Finished
۰۶:۱۵
  Australia NPL Victoria U23
Dandenong City U23
۲
۵
Hume City U23
Finished
۰۶:۳۰
St Albans Saints U23
۰
۰
Altona Magic U23
Interrupted
۰۵:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga
Niva Dolbizno
۰
۰
FC Gomel
inprogress
۱۷:۳۰
FC Orsha
۰
۳
Arsenal Dzyarzhynsk
Finished
۱۵:۳۰
FK Krumkachy Minsk
۰
۱
Dnepr Mogilev
inprogress
۱۶:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Ciudad de Bolivar
-
-
Sportivo Estudiantes
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Sportivo Belgrano
-
-
Defensores de Belgrano VR
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Douglas Haig
-
-
Sportivo AC Las Parejas
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Deportivo Camioneros
-
-
CD Argentino Monte Maiz
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay
-
-
Defensores de Pronunciamiento
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Lithuania II Lyga
FKS Ukmerge
۳
۲
Fortuna Kaunas
Finished
۱۳:۳۰
  United States WPSL Women
California Storm (W)
۰
۰
FC Premier (W)
Interrupted
۰۴:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Gold Coast Knights U23
-
-
Sunshine Coast Wanderers U23
Cancelled
۰۷:۱۵
  Macao Elite League
Gala
۱۰
۰
Tak Chun Ka I
Finished
۱۳:۳۰
Monte Carlo
۲
۰
Sporting Macau
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A3 Women
Vasco da Gama (W)
۲
۰
Acao (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Brazil Carioca Serie C
Uni Souza
-
-
EC Vera Cruz RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Brazil Catarinense 2
Juventus Jaragua do Sul
-
-
Camboriu
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Atletico Catarinense
-
-
Guarani de Palhoca
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Chapecoense AF U20
-
-
Hercilio Luz U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Baiano 2
Galicia
-
-
Colo Colo BA
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Pernambucano A2
Ipojuca AC
۰
۰
Atletico PE
inprogress
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید