0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بلیارد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe Euro Group A
Germany
۲
۰
Hungary
inprogress
۱۹:۳۰
Scotland
-
-
Switzerland
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Egypt Premier League
Baladiyet El Mahallah
۰
۲
Pyramids FC
inprogress
۱۹:۳۰
Ceramica Cleopatra FC
۰
۱
Future FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Japan J League
Yokohama F Marinos
۳
۲
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Serie C
Sao Bernardo FC
۰
۰
Sampaio Correa-MA
Finished
۰۲:۳۰
  Iceland Besta deild karla
Breidablik Kopavogur
-
-
KA Akureyri
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  Estonia Meistriliiga
Flora Tallinn
۳
۱
JK Tammeka Tartu
inprogress
۱۹:۳۰
JK Trans Narva
۰
۱
FC Kuressaare
Finished
۱۸:۳۰
JK Nomme United
۰
۶
FC Levadia Tallinn
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Brasileiro U20
Fluminense RJ U20
۱
۰
Flamengo RJ U20
Finished
۰۰:۳۰
Sao Paulo FC U20
۴
۳
Santos FC U20
Finished
۰۲:۴۵
Palmeiras U20
-
-
Cuiaba U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Athletico Paranaense U20
-
-
Atletico Mineiro U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Serie B
Guarani FC De Campinas
۳
۳
Ituano SP
Finished
۰۱:۳۰
Paysandu
۱
۱
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۴:۰۰
Novorizontino SP
۱
۱
Amazonas FC
Finished
۰۳:۳۰
  Finland Veikkausliiga
VPS Vaasan Palloseura
-
-
AC Oulu
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
HJK Helsinki
-
-
KuPS Kuopio
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ilves Tampere
-
-
Seinäjoen Jalkapallokerho
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Haka Valkeakoski
-
-
FC Inter Turku
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
EIF Ekenas
-
-
IFK Mariehamn
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Lahti
-
-
IF Gnistan Helsinki
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Vietnam V-League
Lam Son Thanh Hoa
۱
۱
Sanna Khanh Hoa
Finished
۱۴:۳۰
The Cong Viettel FC
۰
۰
Ho Chi Minh
Finished
۱۵:۴۵
BHTS Quang Nam
۴
۲
Song Lam Nghe An
Finished
۱۳:۳۰
  China FA Cup
Langfang City of Glory
۰
۱
Qingdao Hainiu
Finished
۱۱:۳۰
Ganzhou Ruishi
۱
۳
Nantong Zhiyun
Finished
۱۱:۳۰
Shangyu Pterosaur
-
-
Nantong Zhiyun
Finished
۱۱:۳۰
  Republic of Korea FA Cup
Bucheon FC 1995
۲
۳
Gwangju FC
Finished
۱۳:۳۰
Ulsan Hyundai Horang-i
۵
۴
Gyeongnam FC
Finished
۱۳:۳۰
FC Seoul
۱
۰
Gangwon FC
Finished
۱۴:۰۰
Pohang Steelers
۲
۱
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۳:۳۰
Incheon United FC
۱
۰
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۳:۳۰
Gimpo Citizen
۱
۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۳:۳۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۲
۱
Cheongju City FC
Finished
۱۳:۳۰
Daejeon Citizen
۰
۱
Jeju United
Finished
۱۴:۰۰
  United States USL League Two
Seacoast United Phantoms
۱
۰
Boston Bolts
Finished
۰۱:۳۰
A.C. Connecticut
۱
۲
Vermont Green
Finished
۰۱:۳۰
Tennessee SC
۲
۱
Southern Soccer Academy Kings
Finished
۰۴:۳۰
Brevard Fire SC
۱
۲
Florida Elite Soccer Academy
Finished
۰۲:۳۰
Chicago City SC
۱
۳
River Light FC
Finished
۰۳:۳۰
Pathfinder FC
۰
۲
Western Mass Pioneers
Finished
۰۲:۳۰
Union Macomb
۲
۳
Ann Arbor
Finished
۰۱:۳۰
Toledo Villa FC
۱
۱
Kings Hammer
Finished
۰۲:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Naft
۰
۱
Newroz SC
Finished
۱۷:۱۵
Zakho
۰
۰
Al Shorta
inprogress
۲۰:۰۰
Erbil SC
۲
۰
Naft Maysan
Finished
۱۷:۱۵
Naft Al-Basra SC
۰
۲
Al Quwa/Jawiya
inprogress
۲۰:۰۰
Al Talaba FC
۰
۱
Duhok
inprogress
۲۰:۰۰
  New Zealand Central Premier League
Wellington Phoenix Reservers
۳
۵
Wellington Olympic
Finished
۱۰:۳۰
  Kazakhstan Cup
FC Atyrau
۴
۰
Tobol Kostanay
Finished
۱۶:۳۰
Elimai FC
۲
۱
FK Aktobe
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Ykkosliiga
Jippo Joensuu
۰
۰
Mikkelin Palloilijat MP
Finished
۱۹:۰۰
FC TPS Turku
۱
۲
PK-35 Helsinki
inprogress
۱۹:۳۰
SalPa Salo
۱
۳
Jarvenpaan Palloseura
inprogress
۱۹:۳۰
KäPa/PuLe
۰
۳
FF Jaro
Finished
۱۹:۰۰
  Brazil Serie D
Tocantinopolis EC
۱
۱
Maranhao MA
Finished
۰۱:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
OTP
۲
۴
GBK Kokkola
inprogress
۱۹:۳۰
Narpes Kraft
۳
۱
JS Hercules
inprogress
۱۹:۳۰
TP 47 Tornio
۵
۰
OPS Oulu
inprogress
۱۹:۳۰
JPS
۰
۲
SJK Akatemia II
inprogress
۱۹:۳۰
Jakobstads Bollklubb
۴
۱
Kuopion Elo 1919
inprogress
۱۹:۳۰
  World Friendly Club Matches
GAIS
۰
۰
Halmstads BK
Finished
۱۶:۳۰
NK Celje
۱
۱
FK Borac Banjaluka
inprogress
۱۹:۳۰
PFC Ludogorets Razgrad
۵
۰
Primorje Ajdovscina
Finished
۱۷:۳۰
KF Egnatia
۲
۲
MFK Ruzomberok
Finished
۱۸:۳۰
FC Ormoz
۰
۱۴
NK Maribor
Finished
۱۸:۳۰
FK Buducnost Podgorica
۰
۰
FK Mornar Bar
inprogress
۲۱:۳۰
  United States WPSL Women
FC Pride (W)
۰
۲
Dayton Dutch Lions (W)
Finished
۰۲:۳۰
Utah Avalanche (W)
۲
۲
Griffins FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Myanmar MNL League Cup
Yangon United
۰
۱
Shan United FC
Finished
۱۴:۳۰
  Faroe Islands Faroe Islands Cup
B36 Torshavn
۱
۰
TB Tvoroyri
inprogress
۲۰:۰۰
Víkingur Gota
۰
۱
HB Torshavn
inprogress
۲۱:۰۰
  Zanzibar Premier League
Ngome FC
۲
۴
Kundemba FC
Finished
۱۶:۴۵
Hard Rock SC
۱
۰
KVZ SC
Finished
۱۶:۴۵
  Finland Kolmonen
FC Haka Juniors
۵
۲
TP 49
Finished
۱۸:۳۰
Lehmon Pallo-77
۱
۱
Ylamyllyn Yllatys
Finished
۱۹:۰۰
VG-62
۰
۱
AIFK Turku
inprogress
۲۰:۰۰
SC Zulimanit
۰
۰
Niemisen Urheilijat
inprogress
۲۰:۱۵
PP-70
۱
۶
Tampereen Peli-Toverit
Finished
۱۹:۰۰
GrIFK Grankulla Reservi
۰
۰
EIF/Akademi
inprogress
۲۰:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Dziugas Telsiai
۰
۳
FK Zalgiris Vilnius
inprogress
۲۰:۰۰
FK Transinvest
۳
۰
FK Panevezys
Finished
۱۸:۳۰
FK Suduva Marijampole
۱
۱
FK Zalgiris Kaunas
inprogress
۲۰:۳۰
Banga Gargzdai
-
-
FC Hegelmann Litauen Kaunas
Cancelled
۱۹:۳۰
  South Africa Premier League Relegation/Promotion 2024
Richards Bay FC
۴
۰
Baroka FC
Finished
۱۶:۳۰
  Iraq Division One
Masafi Club
۰
۲
Peshmerga Sulaymaniya SC
Finished
۱۷:۱۵
El Atesalat
۰
۱
Diyala FC
Finished
۱۷:۱۵
  Australia NPL New South Wales
Marconi Stallions
۹
۰
Rockdale Ilinden FC
Finished
۱۳:۰۰
  United States USL Women
Olympic Club (W)
۳
۵
Academica SC (W)
Finished
۰۵:۰۰
Michigan Hawks (W)
۰
۲
Michigan Jaguars FC (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
Edgeworth Eagles
۲
۴
Maitland
Finished
۱۱:۳۰
  Finland Ykkonen
OLS
۲
۱
EPS
Finished
۱۹:۰۰
FC Vaajakoski
۱
۴
Atlantis FC
Finished
۱۹:۰۰
FC Jazz Pori
۰
۱
Klubi 04
Finished
۱۹:۰۰
RoPS Rovaniemen Palloseura
۱
۲
KPV Kokkola
Finished
۱۹:۰۰
  Ethiopia Premier League Women
Arba Minch (W)
۲
۱
Sidama Bunna (W)
Finished
۱۶:۳۰
Bole Sub City (W)
۱
۴
Addis Ababa Ketema (W)
Finished
۱۴:۳۰
Kedus Giorgis (W)
۰
۵
Ethiopia Nigd Bank (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
Pepo Lappeenranta
۰
۱
GrIFK Grankulla
Finished
۱۹:۰۰
Myllykosken Pallo -47
۲
۱
FC Futura
Finished
۱۹:۰۰
FC Kiffen
۲
۰
Lahden Reipas
inprogress
۲۰:۳۰
  Brazil Campeonato U20 Women
SC Internacional U20 (W)
-
-
Santos FC U20 (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
SD Raiders U20
۶
۰
Rydalmere Lions U20
Finished
۱۱:۳۰
  Tunisia Ligue 1
US Monastir
۱
۱
Stade Tunisien
inprogress
۲۰:۰۰
Club Africain
۰
۰
Etoile Sportive Sahel
inprogress
۲۰:۰۰
  Finland Kakkonen Lohko B
VJS Vantaa
۳
۲
Inter Turku II
Finished
۱۹:۰۰
Pallo-Iirot Rauma
۳
۲
TPV Tampere
Finished
۱۹:۰۰
  Gambia Division 2
Serrekunda FC
۱
۲
RS Tallinding FC
inprogress
۲۰:۰۰
Gambian Dutch Lions
۲
۰
Wagadu
inprogress
۲۰:۰۰
Medina United
۲
۱
Serrekunda Utd
inprogress
۲۰:۰۰
  Iceland U19 League
KA Akureyri U19
۱
۲
Fylkir / Ellidi U19
Finished
۱۸:۳۰
  Ecuador Superliga Women
Universidad Catolica del Ecuador (W)
۳
۳
Club Nanas (W)
Finished
۱۸:۳۰
CD Espuce (W)
۱
۱
Deportivo Ibarra (W)
Finished
۱۸:۰۰
Leones del Norte (W)
۳
۰
Quito FC (W)
Finished
۱۸:۳۰
  United States National Premier Soccer League
Joy St Louis Park
۲
۱
Minnesota TwinStars
Finished
۰۳:۳۰
El Farolito
۸
۰
Oakland Stompers
Finished
۰۶:۰۰
  Uzbekistan Super League
Surkhon Termez
۲
۱
Metallurg Bekobod
Finished
۱۸:۳۰
  Poland IV Liga
Mazovia Minsk Mazowiecki
۲
۳
KS CK Troszyn
Finished
۱۹:۰۰
Victoria Wrzesnia
۱
۱
KS Lipno Steszew
inprogress
۱۹:۳۰
LKS Lodz III
۲
۳
RKS Radomsko
Finished
۱۸:۳۰
Termalica BB Nieciecza II
۲
۲
MKS Limanovia Limanowa
inprogress
۱۹:۳۰
  Chile Copa Chile
Deportes Concepcion
۰
۰
Deportes Linares
Cancelled
۰۲:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Brisbane Olympic U23
۶
۰
Redlands United U23
Finished
۱۳:۰۰
  Bhutan Premier League
Royal Thimphu College
۴
۱
Phuentsholing Heroes FC
Finished
۱۳:۳۰
  Uzbekistan Pro League
Xorazm Urganch
۰
۰
FK Mash'al Mubarek
Finished
۱۷:۰۰
FK Buxoro
۳
۰
PFK Aral
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Torns IF
۴
۰
Angelholms FF
inprogress
۲۰:۳۰
Torslanda IK
۱
۱
Norrby IF
inprogress
۲۰:۳۰
  Denmark Denmark Cup Women
FC Nordsjaelland (W)
۲
۱
Brondby (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  United States USL Championship
Las Vegas Lights
۳
۳
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۶:۰۰
  Nigeria NPFL
Doma United FC
۰
۱
Sunshine Stars FC
Finished
۱۸:۳۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
FC Istiklol
۹
۱
Barkchi Hisor
Finished
۱۷:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
SD Raiders FC
۲
۲
Rydalmere Lions
Finished
۱۳:۲۰
  Burkina Faso Coupe du Faso
Etoile Filante Ouagadougou
۱
۰
RC Kadiogo
inprogress
۱۹:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Ockero IF
۰
۲
Landvetter IS
inprogress
۲۰:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
IFK Hassleholm
۰
۱
IFK Trelleborg FK
inprogress
۲۰:۳۰
IF Lodde
۰
۰
Osterlen FF
inprogress
۲۰:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Lucksta IF
۰
۰
Algarna-Harnosand IF
inprogress
۲۰:۳۰
Bodens BK
۰
۱
Lulea IFK
inprogress
۲۱:۰۰
  Denmark Danmarksserien Promotion
Bronshoj BK
۰
۰
Marienlyst
inprogress
۲۰:۳۰
  Europe Euro Group B
Croatia
۲
۲
Albania
Finished
۱۶:۳۰
  Uganda Uganda Cup Women
She Corporate (W)
۱
۰
Wakiso Hills (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Enskede IK
۰
۰
IFK Eskilstuna
inprogress
۲۱:۰۰
BK Ljungsbro
۰
۰
IFK Haninge
inprogress
۲۱:۰۰
  Ecuador Serie B
Guayaquil City
-
-
Gualaceo SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Leones Del Norte
-
-
Chacaritas SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Austria Landesliga
SV Gossendorf Jaz
۰
۴
GAK 1902 II
inprogress
۲۰:۳۰
  Sweden Svenska Cupen
BK Forward
۰
۲
IF Karlstad
inprogress
۲۰:۴۵
Dalkurd FF
۰
۰
Sollentuna Utd FF
inprogress
۲۰:۳۰
  Colombia Liga Femenina
Atletico Nacional Medellin (W)
۲
۲
Independiente Medellin (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Sweden Elitettan Women
Malmo FF (W)
۱
۰
Jitex Molndal (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Latvia 3. Liga
FK RSU
۲
۰
AC Jules Verne
inprogress
۲۰:۳۰
  Brazil Carioca 2
Audax Rio RJ
۰
۰
AD Cabofriense
inprogress
۲۱:۱۵
  Brazil Catarinense U20
Criciuma U20
-
-
Barra FC SC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Vanersborgs FK
۰
۰
Herrestads AIF
inprogress
۲۱:۰۰
  Russia FNL 2, Division B, Group 3
Sakhalin Sakhalinsk
۲
۰
Khimki II
Finished
۱۰:۳۰
Dynamo Vladivostok
۳
۰
Kolomna
Finished
۱۲:۳۰
Strogino Moscow
۰
۴
FK Kosmos
Finished
۱۳:۳۰
SKA Khabarovsk II
۰
۱
FC Salyut Belgorod
Finished
۱۴:۳۰
Spartak Tambov
۲
۵
Zenit Penza
Finished
۱۸:۳۰
FK Kvant Obninsk
۱
۰
FC Ryazan
Finished
۱۸:۳۰
  Russia FNL 2, Division B, Group 2
FK Yenisey Krasnoyarsk II
۱
۱
Dynamo Vologda
Finished
۱۱:۳۰
Rodina Moscow
۱
۱
FK Spartak Moscow II
Finished
۱۵:۳۰
FK Baltika Kaliningrad
۲
۱
Saturn Ramenskoye
Finished
۱۶:۳۰
Zvezda Sankt-Peterburg
۱
۴
Zenit St Petersburg II
Finished
۱۸:۰۰
Znamya Truda OZ
۱
۲
Dinamo Moscow II
Finished
۱۸:۳۰
FC Tver
۳
۱
Dinamo Saint-Petersburg
Finished
۱۸:۳۰
Torpedo Vladimir
۱
۲
Chertanovo Moscow
Finished
۱۸:۳۰
Luki-Energiya
۰
۰
FC Irkutsk
Finished
۱۹:۰۰
  Australia NPL New South Wales Women
Sydney University FC (W)
۲
۴
FNSW Institute (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL ACT Women
Canberra Croatia (W)
۴
۲
West Canberra Wanderers FC (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Norway NM Cup U19
Sandnes Ulf U19
۰
۷
Viking U19
Finished
۱۸:۳۰
  Niger Super League
Sahel FC
۲
۴
AS GNN
Finished
۱۹:۰۰
  Belarus Cup
Uni Minsk
۰
۰
Neman Grodno
inprogress
۲۰:۳۰
  Brazil Carioca U20
Sao Cristovao U20
-
-
EC Paduano U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Perolas Negras U20
-
-
Macae U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Brazil Gaucho 2
Cruzeiro RS
-
-
Uniao Frederiquense
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید